Uczyń, iż kobiety będą się o Ciebie zabijały!

Alluramin to feromony dla ludzi. Ich zespół jest w pełni naturalny, dzięki czemu wolno je bezpiecznie stosować. Feromony Alluramin pomyślnie oddziałują na wzbudzanie pożądania seksualnego i uroda mężczyzny.

Alluramin posiada feromony, które są naturalnie wydzielane wyłącznie przez tzw. samców alfa- ich realizowanie dopomoże stworzyć atmosferę bezpieczeństwa oraz pożądania, w której nowe osoby będą Ci szczególnie uprzejme i uległe. Działanie feromonów jest doskonale naturalne i małe, ze względu na to, że są to bezwonne substancje. Mają one nie tylko sposób do sukcesu na randce, czy imprezie, ale i w handlu- z łatwością uzyskasz pozycję lidera i przygotujesz aurę zaufania oraz bezpieczeństwa.

Co osiągniesz stosując feromony Alluramin?

przyciągniesz wzrok najatrakcyjniejszych pań w tłu
staniesz w wadze dominatora i prowadzącemu
będziesz interesować pożądanie
nabierzesz większej swobody siebie, obserwując reakcje innych
zdobędziesz przewagę nad innymi mężczyznami
roztoczysz wokół siebie atmosferę bezpieczeństwa
z możliwością nawiążesz nowe informacje oraz kupisz akceptację drugich typów

Wykorzystywanie

Preparat rozpylać bezpośrednio na skórę, w znaczeniach o zwiększonej temperaturze skóry tj. okolice nadgarstków, szyi i pach. Feromony działają przez około 5 godzin z aplikacji.

Czym są feromony?

Słowo „feromony” wywodzi się z języka greckiego, a dokładniej mówiąc powstało przez połączenie dwóch słów – ferein i horme, co w tłumaczeniu na język polski oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony są substancjami semiochemicznymi przylegającymi do szkoły infochemicznej, które naturalnie siedzą w dobrym organizmie m.in. w pocie, ślinie, śluzie i moczu. Pokazuje się natomiast, że podstawy te nie mają żadnego zapachu, wyłącznie przy podwyższonym stężeniu można wyczuć woń Androstenolu. Feromony odgrywają kluczowe role w ciągłym życiu każdego pracownika m.in. wyrażają kontrolę i osiągną na wyróżnienie się spośród otoczenia, znacząco przychodzą na pewność siebie, a też – co dla grupie jest najistotniejsze – owocnie przyciągają płeć przeciwną. Wpływanie feromonów zakłada się w sezonie, kiedy dojdą do narządu nosowo-lemieszowego, wydobywającego się w jamie nosowej.
Jak leczą te bezwonne substancje?

Feromony pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, dzięki dlaczego te związki chemiczne stają się atrybutem atrakcyjności, owocnie przyciągają do nas płeć przeciwną oraz wspierają w kontaktach międzyludzkich poprzez przekazywanie pozytywnych reklamy na nasz temat otoczeniu. Feromony odpowiadają za stymulację narządu nosowo-lemieszowego, zwanego VNO, a następnie projekty są już kierowane bezpośrednio do podwzgórza mózgu, w jakim składają się emocje i instynktowne reakcje. Oddziaływanie feromonów rozgrywa się zatem w naszej podświadomości.

alluramin

wikipedia.com